





h4>Hoge kwaliteit alternatief
De intube batterijen van E-Bike Vision zijn speciaal ontwikkeld als hoge kwaliteit alternatief voor de originele PowerTubes van Bosch. Alle accu's zijn ontwikkeld én gefabriceerd in Duitsland en worden onderworpen aan strenge controles om de kwaliteit én veiligheid te garanderen.
Gewoon op te laden met de originele Bosch lader én uit te lezen door de servicetool van Bosch
Gratis binnen 30 dagen te retourneren
Gratis verzenden binnen Nederland bij een bestelling vanaf €100
Stel direct vragen via onze chat, ook 's avonds en in het weekend
Op werkdagen vóór 13:00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Anderen bekeken ook
Er zijn verschillende varianten van de Bosch PowerTubes; de 400 en 500 hebben dezelfde afmetingen en zijn onderling uitwisselbaar, hiervoor is de 461Wh van E-Bike Vision een alternatief.
De 625 is fysiek groter en kan vervangen worden door de 630Wh van E-Bike Vision.
Tenslotte zijn er nog "horizontale" en "verticale" varianten waarbij de aansluiting op de fiets anders gevormd is, dit heeft te maken met de plaatsing en ruimte in de framebuis. Vergelijk daarvoor de productafbeelding met de originele batterij om zeker te weten dat je het juiste product hebt.
De intube batterijen van E-Bike Vision zijn qua dimensies 1 op 1 uitwisselbaar met de Bosch PowerTubes en daarmee direct geschikt voor de meeste fietsen. Wegens het ontbreken van schroefdraad kan de afdekkap voor Gazelle Ultimate fietsen echter niet direct gemonteerd worden en zal voor deze fietsen een aanpassing gedaan moeten worden aan de kap om deze te laten passen.
Specificaties
Celopstelling | 10S4P |
BMS type | Smart-BMS |
Batterij technologie | Li-ion |
Aantal cellen | 40 Cellen |
Energie | 461 Wh |
Output voltage | 36 V |
Capaciteit | 12.8 Ah |
Positie fietsaccu | In het frame |
Hoogte | 6.50 cm |
Breedte | 8.40 cm |
Gewicht | 2.8kg |
Kleur | Zwart |
Lengte | 34.90cm |
Geschikt voor merk | Bosch |